John Stroop uit Wagenberg wint het Kampioenschap van Drimmelen 2023. 

Op zaterdag 1 juli werd de laatste wedstrijd om het kampioenschap van Drimmelen gevist. Met 26 deelnemers aan de start werd er echt strijd geleverd om dit kampioenschap binnen te halen. De vissers aan de kant van de molen in de Kleine Schans kregen gauw na het startsignaal beet en begonnen al snel vis te vangen. De vissers aan de kant van de haven moesten hun uiterste best doen om een visje te vangen. Voor de meeste viel dit niet me. Het weer speelde vandaag ook wel een rol. Motregen en wind bracht een van de vissers toch nog wel even in de problemen. Doordat hij zijn paraplu aan zijn kist had bevestigd en uit verveling even bij zijn buurman ging praten was door een windvlaag zijn paraplu inclusief kist bijna in het water beland. Gelukkig liep het allemaal nog goed af. Spulletjes snel weer bij elkaar gezocht en weer vissen. Dus ook als de vis niet bijt moet je alert blijven, zie je wel. Tot het laats toe actief blijven vissen is ook verstandig want er waren vissers die drie uur lang geen beetje hadden gezien en op het laatste moment net voor het eindsignaal toch nog een visje wisten te vangen, maar John Stroop uit Wagenberg spande toch wel de kroon met 4695 gram aan voorns en giebels werd hij kampioen van Drimmelen. Johan van Dinteren behaalde een verdienstelijk tweede plaats met 1410 gram en Tiny van Geel werd derde met 1340 gram. Heren van harte gefeliciteerd met dit behaalde resultaat.

Uitslag Kampioenschap van Drimmelen Vaste stok vissen 2023
  VAKGewichtVAKGewichtTotaal
VLGNDeelnemers nummer3 juninummer1 juligewicht
1Stroop John2701146954695
2Dinteren van Johan1101414101410
3Geel van Tiny1401513401340
4Wijs De Ben101010901090
5Havermans Riny13012645645
6Nijsen  A3013450450
7Nijnatten Advertentie7026170170
8Teunissen Jan240229090
9Bruchem van Willem23068080
10Langerak Dim1630181040
11Avontuur Cees120800
12Avontuur FransX0500
13Bragt Ger601900
14Dingenouts Henk2002500
15Geel van Leo2802400
16 Gool van Jan 2101600
17Kerkhof Johan50200
18Kokke Henk40400
19Kroon de Gerard90100
20Marijnissen Toon802100
21Segers Advertentie20300
22Steenderen Van Joop180900
23Steenderen Van SjaakX0X00
24Valk Ben1702300
25Vermeulen  Piet190700
26Vos Jan250x00